czwartek, 22 stycznia 2015

Co lisek robiłby na lodowcu, gdyby dzisiaj był piątek..

Hej kochani,

wiecie, że w Poznaniu w lokalnej rozgłośni - MC Radio - jest audycja o boskiej wprost nazwie "Czwartek przed Piątkiem" ? Bo chyba dla wszystkich pracujących w trybie pon-pt, tym właśnie jest czwartek - koniecznym, długim dniem, który następuje przed ukochanym piątkiem ;) Sumikolandia bardzo cieszy się na ten weekend, bo to pierwsza od długiego czasu wspólna wolna sobota, która poprzedza równie wspólną i równie wolną niedzielę - hurra !! Planów jeszcze nie mamy - być może uda nam się podskoczyć do Gdyni na wystawę zdjęć do Infoboxu (więcej informacji tutaj), ale kto wie, co nam jeszcze przyjdzie do głów :D I jeszcze dwa ogłoszenia parafialne:

Dla kinomaniaków: jutro do kin wchodzi Birdman, jeśli kochacie filmy Alejandro Gonzaleza Inarritu biegnijcie do kiiiin !! A nawet jeśli nie znacie i jeszcze nie wiecie, że kochacie, to to jest Wasza szansa na zakochanie - polecam z głębi serducha, bo taka gratka nie zdarza się codziennie :) Wspaniałe kino, świetne kreacje i dużo tego specyficznego nastroju, lekko dusznego i niepokojącego, który wprowadza Inarritu.
Dla fotomaniaków - albo może lepiej, dla tych, którzy lubią dobre zdjęcia - wiecie, że na oficjalnej stronie National Geographic jest zakładka photo of the day? na dzisiaj był lodowiec... ;) wczoraj natomiast był taki oto jegomość :)

Sumiki

http://photography.nationalgeographic.com/photography/photo-of-the-day/fox-gran-paradiso-italy/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz