piątek, 16 stycznia 2015

Piątek przed sobotą

Hej kochani,

zaraz weekend i w Sumikolandii głowy aż buzują od pomysłów i planów :) Sumiki spędzają wspólnie sobotę, a to jest trochę tak, jakby znowu były święta! I chociaż w niedzielę Sumik będzie już w pracy, to nic nie jest nam w stanie zepsuć humorów i cieszymy się jak małe dzieci na wspólną sobotę.

Wygląda na to, że jak Ci statystyczni wpadniemy do wielkopowierzchniowych sklepów, ale tylko na chwilę, z samego rana i po kilka wybranych wcześniej produktów.

Wybieramy się również na Gdański Bazar Natury - więcej o wydarzeniu znajdziecie np. tutaj - i jesteśmy bardzo, bardzo ciekawi, jak to wydarzenie jest zorganizowane, no i czy uda nam się zakupić coś pysznego do domowej spiżarni :D będziemy też w Gdyni - oby pogoda dopisała, bo chcemy chwilę chociaż pospacerować nad morzem. Uff, a to tylko jeden dzień!

W myśl słów "keep calm and om-nom-nom" w  sumikowych planach jest też gotowanie i to całkiem zacne. Wybór padnie chyba na kurczaka w kremowym sosie curry na ostro - mniam! Jeśli kupimy wszystko, co potrzebne to chyba wreszcie zabierzemy się za przygotowanie domowej pasty - na pierwszy ogień: pasta z wędzonym łososiem. Od dłuższego czasu się zbieramy, żeby robić domowe pasty do chleba i najwyższa pora zacząć!
Będą też filmy, ale nie mamy jeszcze pojęcia na co się zdecydujemy. 
Łata ma w planach pilnowanie sumikowego domku, podjadanie wszystkiego, co tylko skapnie na podłogę w trakcie gotowania, tulenie się do sumików oraz dużo spokojnego pochrapywania na jej ulubionym fotelu w kwiatki.
W niedzielę Sumik w pracy, a Sumikowa zapisała w kalendarzu, że to dzień z hybrydami u sumikowej-mamy. Będziemy uskuteczniać piękny czerwony kolor o zachęcającej nazwie "My love", który zresztą sumikowa-mama dzielnie sama dla siebie wybrała. Zobaczymy, jak nam pójdzie. W niedzielę będzie też pewnie w Sumikolandii jakaś dogrywka z gotowania, a może coś na słodko? 

A jakie u Was plany na sobotę i niedzielę? :)

Sumiki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz