środa, 4 marca 2015

Bo środa to mały piątek - zapowiedź :)

Hej kochani,

foto Sumik
jak mija środa? :) czujecie już wiosnę? Sumiki już czują - wkradło się wiosenne rozkojarzenie, senność i kilka innych syndromów przesilenia ;) i nawet śnieg, który spadł dzisiaj w Sumikolandii nie miał z wiosną żadnych szans i już stopniał - baardzo słusznie! Poprosimy o przedwiośnie, a zaraz po nim o wiosnę :) zimie w tym roku dziękujemy i zapraszamy ponownie w okolicach grudnia ;)

Dzisiaj post będzie krótki i treściwy, bo poza tematem nadchodzącej wiosny pojawi się w sumie jeszcze tylko zapowiedź - teraz już nieco bardziej oficjalna niż ostatnio - rozbudowy jednego z bloków tematycznych w Sumikolandii, a rzecz dotyczy "kulturalnych Sumików". W poniedziałek wieczorem znalazłam w naszej Sumikolandzkiej skrzynce pocztowej pierwszą książkę od Wydawnictwa Znak, którą będę miała ogromną frajdę przeczytać, a później - na miarę moich możliwości - dla Was zrecenzować :) wielka radość w serduchu i przy okazji czas najwyższy zabrać się do czytania! Mam szczerą nadzieję, że jeszcze przed weekendem uda mi się od Was wrócić z nowym postem i przy okazji, że ten post stanie się początkiem większej serii wpisów :) trzymajcie kciuki!

Na koniec jeszcze takie foto z National Geographic - jeden z fanów podpisał je: When Hairy Met Shelly - nawiązując oczywiście filmowo do produkcji When Harry Met Sally i tak pięknie grając słowem :)

Sumikowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz