poniedziałek, 23 marca 2015

DIY, czyli dobra energia na wiosnę !

Hej kochani,
obrazki.jeja.pl

witajcie poniedziałkowo! w Sumikolandii w weekend spadł śnieg.. i szczerze mówiąc mamy go na tarasie do dziś.. ;) ale to nie zmienia faktu, że nadejszła wiosna i wraz z nią w Sumikolandii rozpoczęły się - może nie na jakąś ogromną skalę, ale zawsze - wiosenne porządki :) Sumikowa zrobiła w weekend przegląd szafy i spakowała cały worek rzeczy, którym przyjdzie szukać nowego domu. 

stylowi.pl
Wspólnie Sumiki wybrały kilka projektów typu "zrób to sam" i powoli zabieramy się do pracy :) znaleźliśmy bardzo inspirującą stronę twojediy.pl i serdecznie Wam polecamy (dużo inspiracji znajdziecie też na stylowi.pl w zakładce DIY zrób to sam !), szczególnie, że na wiosnę fajnie trochę odświeżyć cztery kąty i dodać coś nowego, a czasem można świetny efekt osiągnąć za niewielką cenę, a sama praca sprawia też bardzo dużo frajdy! jednym z ciekawszych pomysłów są metamorfozy najbardziej "oklepanych" mebli z ikea - szczególnie polecamy wygooglowanie pomysłów na "odmianę" stolika LACK - opadły nam Sumikowe szczęki na widok tego, co można osiągnąć niewielkim nakładem pracy :) 

dziecisawazne.pl
dzięki DIY można też wykombinować fajne drobiazgi dla najbliższych, zwłaszcza jeżeli zaliczają się oni do kategorii osób, które "wszystko mają i nic nie potrzebują", albo jeśli my zaliczamy się aktualnie do osób, których budżet nie pozwala na szaleństwa ;) a jeśli macie dzieci to "zrób to sam" jest chyba jedną z fajniejszych opcji na wspólne, a zarazem kreatywne spędzenie wspólnego czasu :) polecamy z głębin naszych mokrych Sumikowych serduszek ;)

Poza tym mamy pomysły na kilka innych projektów, ale o tym chyba dopiero za parę dni, bo jeszcze sporo pracy przed nami, a nie chcemy zapeszać ;) w każdy razie panuje u nas chyba dość fajna energia - szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest poniedziałek :D 

Sumikowa

whipperberry.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz