środa, 29 kwietnia 2015

O zaklinaniu pogody, tajemnicy ukrytej w grafiku i wodzie w fontannach...

Hej kochani,

witajcie w środę, która pewnie dla wielu z Was jest jakby czwartkiem, który z kolei będzie jakby piątkiem, a całe to zamieszanie sponsoruje nadchodząca majówka :) mamy nadzieję, że uda Wam się trochę odpocząć i że nie pracujecie przez wszystkie te dni.. :) a jeśli nawet pracujecie, to głowa do góry - cały maj przed nami i dowolne trzy dni możecie przecież nazwać majówką i po kłopocie ;) 

w Sumikolandii trochu się pogoda ochłodziła i po pięknym i ciepłym poniedziałku, który częściowo spędziliśmy na plaży (oczywiście, że jest i kolażyk :D) nastał deszczowy i dość ponury wtorek i słoneczna, choć raczej chłodna środa.. hmmm - nadal trzymamy kciuki za słońce na kolejne dni !! 


macie już majówkowe plany? my powoli zbieramy pomysły (no przecież!), bo chociaż zostajemy w domu, to wybieramy się tu i ówdzie, a dokładnie rzecz biorąc chcemy się na przykład wybrać na otwarcie ulicy elektryków, o tym wydarzeniu możecie poczytać więcej klikając w powyższy link do fanpejdżu - dla zgłodniałych: TAK!! BĘDĄ FOODTRUCKI :D poza tym kwitną już magnolie, a Sumikowa przepada za ich pięknym zapachem i z tego tytułu planowana jest wycieczka np. do parku oliwskiego, gdzie takowa magnolia rośnie i miejmy nadzieję, że już kwitnie :) powoli uruchamiane są też trójmiejskie fontanny - część z nich jest podświetlana po zmroku - może jakiś spacer tematyczny? ;) 

co jeszcze? troszku zależy od pogody i grafiku Sumika: przy założeniu wolnej soboty wybierzemy się wspólnie na Wolny Targ na Ogarną, albo do Sopotu na Targ Śniadaniowy, a jeśli takiej możliwości nie będzie, to uskutecznimy wieczorem nasze podbiego-truchty albo rolki (zobaczymy co tam pogoda wymyśli!), a jeśli będzie okrutnie zimno i deszczowo to pewnie ogrzejemy się w jakiejś przytulaśnej kawiarni, a potem w ruch pójdą gry planszowe :D na razie tyle planów, a reszta pewnie zadzieje się dość spontanicznie i zależnie od grafiku i pogody ;) tak czy owak, czytamy się w piątek!

z sumikowym pozdrowieniem,
Wasze Sumiki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz