sobota, 18 kwietnia 2015

Stan oblężenia w Sumikolandii

Hej kochani,

w ostatnich dniach Sumikolandia przeżyła prawdziwy stan oblężenia! opadły nam nasze sumikowe szczęki, kiedy w 24h zanotowaliśmy ponad sto wyświetleń... dziękujemy za tak liczne odwiedziny na blogu, mamy nadzieję, że będziecie regularnie wracać i czekamy na tysięczne wejście na stronę ;)

Dziś sobota i przy okazji dzień płyty winylowej - a u nas leniwa pobudka, pośniadaniowa drzemka, ale wreszcie udało nam się zebrać w całość i ruszyć na Wolny Targ i Weekend za pół ceny :) Pogoda nie pomagała - ziiimnooo i wieeeeejeee, ale to nic, bo było super! W planach był piknik ze Szczypiorkową, ale piknik odpadł ze względu na aurę, a Szczypiorkowa ze względu na alergię ;) i tym sposobem zostaliśmy z Sumikiem sami na placu boju (no, Sumik w towarzystwie kataru!) i z pikniku postanowiliśmy zrobić obiad - miała być Brokurowa w Pyra Barze, ale tłum korzystających z weekendu za pół ceny znowu przetestował naszą elastyczność ;) zatem z Brokurowej wyszły nam belgijki i burrito - było pysznie! chociaż okrutnie zimno :D ale radosne tłumy zmarzniętych i buchających parą odwiedzających Targ dodawały jakoś otuchy :) 


Po obiedzie przyszedł czas na kawę i chociaż kawa z roweru kusiła Sumiki niemiłosiernie, to postanowiliśmy tym razem wesoło dołączyć do długaśnej kolejki w Costa Coffee i dzięki chwili cierpliwości zdobyliśmy kawę za pół ceny, przy okazji trochę się ogrzaliśmy i tak przygotowani ruszyliśmy na spacer po starówce! wiało, chmurzyło i straszyło deszczem, ale momentami wychodziło też słońce, a ilość spacerowiczów i polujących na nowe smaki robiła ogromne wrażenie! super kiedy miasto żyje i jak widać nawet pogoda nie jest w stanie nas przestraszyć :) jutro drugi dzień weekendu za pół ceny - jeśli nie skorzystaliście dzisiaj, to może warto dorzucić do jutrzejszych planów? tutaj znajdziecie listę wszystkich punktów gastronomicznych w gdańsku, biorących udział w akcji i informacje o ty, które pozycje z menu upolujecie taniej :) sumikowe brzuchy zdecydowanie polecają! pamiętajcie tylko o kolejkach i ubierzcie się ciepło, bo może się zdarzyć, że znajdziecie miejsce tylko na zewnątrz knajpki, albo przyjdzie Wam się ustawić w długim ogonku przed wejściem ;)

W przyszłym tygodniu czytamy się w poniedziałek, środę i piątek - zapraszamy!
a tymczasem przesyłamy mokre pozdrowienia z głębin naszych przemokniętych sumikowych serc
Sumiki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz