czwartek, 21 maja 2015

Czwartek przed piątkiem, czyli czas leci, a weekend nadciąga!

Hej kochani,

www.clicknl.nl
już czwartek! jak ten czas leci... pisałam Wam niedawno na sumikowej, że na pierwszą rocznicę wymyśliliśmy sobie z Sumikiem prezenty z papieru, prawda? chyba przesadziłam ze skalą swojego prezentu i kiedy Sumik pracuje to ja bez przerwy ścigam się z czasem - zostało tylko nieco ponad dwa tygodnie.. mam nadzieję, że zdążę! przy okazji pomyślałam, że jeżeli moje papierowe szaleństwo się uda i będzie wyglądało tak, jak powinno, to na blogu pojawi się w miarę precyzyjna instrukcja krok-po-kroku, jak można to "coś" odtworzyć ;) na razie więcej powiedzieć nie mogę, bo projekt jest typu tajne przez poufne, łamane na nie wiem i dopiero w czerwcu ujrzy światło dzienne ;) w każdym razie dokumentacja foto tworzona jest na bieżąco i mam nadzieję, że pierwsza propozycja typu "zrób to sam" pokaże się na blogu już w czerwcu :D  a co u nas jeszcze?


www.download-hd-wallpapers.com
mamy w ogóle ostatnio z Sumikiem jakiś wysyp pomysłów na różne około "artystyczne" przedsięwzięcia! mamy też nadzieję, że na pomysłach się nie skończy i uda nam się przejść do fazy realizacji chociaż niektórych z nich ;) przede wszystkim kombinujemy mocno z jakąś tematyczną sesją foto, jak tylko dotrzemy do etapu realizacji to podzielimy się efektami i pewnie spiszemy jakiś mikro pomocnik: od czego zacząć, co warto sobie przygotować i wcześniej przemyśleć czy ustalić :) może komuś się przyda! a i dla nas to będzie przydatne na przyszłość, gdyby na jednej sesji się nie skończyło, a że dodatkowo mamy tendencję do zapominania... ;) na razie dużo pracy i przygotowań przed nami - wiemy, że ma docelowo powstać kilka zdjęć, które razem stworzą całość, jakąś spójną opowieść; chodzą nam po głowie różne plenery i różne koncepcje na makijaż i stroje do tych zdjęć, ale jesteśmy zasadniczo w lesie jeszcze ;)

www.pinterest.com
za chwilkę znowu weekend! jakie plany u Was? my wreszcie mamy wolny wspólny weekend :)) oby pogoda zrozumiała doniosłość chwili i zorganizowała duuużo słońca! w planach mamy oczywista Wolny targ przy Ogarnej, ale nie tylko, bo w ten najbliższy weekend przypada Święto Gdańska i atrakcji szykuje się całkiem sporo - choćby regaty smoczych łodzi na Motławie czy rodzinny bieg Gdańszczan. Warto zerknąć na stronę trójmiasto.pl - dokładny adres podlinkowany wyżej ;) - bo jest w czym wybierać. Spróbujemy też dotrzeć do Muzeum Emigracji do Gdyni - nie udało nam się w Noc Muzeów, a podobno warto! Na zachętę do końca maja wstęp jest darmowy :)) wybieracie się? trzymajcie się ciepło - już jutro piąteczek :))

dobrego weekendu i do następnego - Wasze Sumiki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz