poniedziałek, 15 czerwca 2015

Mazury.., bo tam jest tak pięknie :))

Hej kochani,

foto Sumik
wróciliśmy z Mazur :) chociaż jest nam raczej trochę smutno i nostalgicznie ;) było po prostu cudnie! teraz przekopujemy się przez miliony zdjęć i jak wszystko pójdzie po naszej myśli to około środy powinniśmy wrzucić porządnego posta z mazurskimi wspomnieniami :)) na razie piszemy, wybieramy zdjęcia i oswajamy się z miejską rzeczywistością ;) ale coś możemy Wam już powiedzieć...

...tam jest tak pięknie! tak spokojnie! i tyle tam miejsc, w których jest tak cicho.. :)) i są pola, łąki, lasy, polne kwiaty we wszystkich kolorach, krowy we wszystkie wzorki, garbate mazury, zapomniane grobowce i tajemnicze piramidy, srebrzące się w słońcu jeziora, rozgniewane łabędzie i roześmiane konie :)) byliśmy tylko kilka dni, a jakby całe życie.. Łata wróciła tak zmęczona, że od wczoraj śpi prawie bez przerwy ;) tylko jedzenie i trzy wyjścia dziennie są w stanie konkurować ze snem :)) 

jak wróciliśmy to ze zdumieniem spojrzeliśmy na betonową ścianę budynku, którą widać z naszych okien.., a Łata wyjrzała na taras i tylko głośno westchnęła.. ;) no bo co tu dużo mówić.. zresztą zobaczcie sami - tam jest tak pięknie :))

Wasze mazurskie Sumiki

foto Sumik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz