poniedziałek, 12 stycznia 2015

Witajcie w Sumikolandii!

Hej kochani, 

z nowym rokiem Sumiki zdecydowały, że czas wreszcie zacząć realizować pasje i marzenia – i pomimo, że niektóre z nich muszą jeszcze chwilę na swój moment poczekać, to akurat na blogowanie nadszedł, zdaje się, najlepszy czas :) 

Chociaż Sumik ciągle w pracy, to wieczorami dzielnie czyta o swoim wymarzonym aparacie, który chyba już niedługo zamieszka razem z nami. To o tyle ważne, że jego zdjęcia wkrótce zaczną cieszyć oko właśnie na naszym Sumikowym blogu. 

Sumikowa nadal szuka pracy, a przy okazji odkrywa nowe zainteresowania i pielęgnuje zaniedbywane wcześniej pasje. Znając życie będzie pisać o kosmetykach kolorowych, które są jej najnowszą obsesją, ale znajdzie się też miejsce na książkę czy kino. 

Wspólnie Sumiki lubią gotować i zapewne z tych kulinarnych wojaży również podeślą zdjęcie czy przepis :) A kiedy coś ich w życiu zaciekawi, zdenerwuje, zdziwi lub w sobie zakocha to podzielą się tym wrażeniem w formie wpisu lub fotki! 

Sumiki mają nadzieję, że ich blog będzie dla Was jak ciepły koc w długie zimowe wieczory, jak najlepsza herbata w ulubionym kubku, jak ukochany pies po powrocie do domu i jak uśmiech ukochanej osoby – słowem, że poczujecie się w Sumikolandii jak w domu i będziecie chętnie wracać po więcej. 

Sumiki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz