piątek, 13 marca 2015

Pająki w Sumikolandii


Witajcie w piątek 13-go!

Ze względu na to, że dzisiaj trzynastego i dodatkowo przypada w piątek to musi być trochę strasznie ;) W ostatnim poście Sumikowa wkleiła zdjęcie "wiosna biegnie", a jak wiosna to i PAJĄKI !!!

www.boredpanda.com/ 
przerobione przez Sumika
Sumiki, jak co roku, muszą przygotować się do walki z tymi wstrętnymi, tłustymi i owłosionymi potworkami, których Sumikowa panicznie się boi. Gdy tylko zobaczy takiego tłustego, dużego pająka rozlega się głośny wrzask i... Sumikowa doznaje totalnego paraliżu :)

W takich sytuacjach do akcji wkracza Sumik: łapie potworki do kubka i wynosi je z mieszkania. Chyba, że są to takie wstrętne pająki, jak jakiś czas temu (patrz zdjęcie), takie ulegają natychmiastowej likwidacji. Ten ze zdjęcia nie miał szansy w starciu z literaturą, która akurat była pod ręką. A dokładnie przegrał starcie z "Zaklinaczem czasu" i "Z zimną krwią".

W Sumikolandii są też dobre pająki, które żyją sobie razem z nami w pełnej symbiozie. Są to tak zwane "Stefany", małe pająki roślinne zadomowione zazwyczaj nad posłaniem Łaty, za obrazkami w sypialni, albo między grami planszowymi, a kaloryferem. Stefany mieszkają sobie tam spokojnie i pewnie powoli szykują swoje małe walizeczki do przeprowadzki, która już za kilka miesięcy :)

P.S. Pisząc posta poprosiłem Sumikową, aby zerknęła na zdjęcie. Po chwili zobaczyłem przerażenie w jej oczach i padło pytanie: piszesz posta o pająkach... czy w domu są jakieś pająki?! Widok przerażonej Sumikowej: bezcenny :)

Sumik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz