niedziela, 1 lutego 2015

Ale jak to... luty ?!

Hej kochani,

no właśnie - czy wiecie kto i kiedy przewinął styczeń? hm..?? Jeszcze chwilę temu był grudzień, a tu już po styczniu i luuutyyyy :) 

Styczeń był super miesiącem w Sumikolandii. Nigdy nie lubiliśmy zimy i krótkich dni, ale styczeń 2015 polubiliśmy bardzo! Tyle inspiracji, nowych i ambitnych pomysłów, wspaniałych i dość niespodziewanych wspomnień w gronie przyjaciół - dzięki Ci styczniu za to wszystko! 

Dzisiaj do Sumikolandii wrócił z przechowania - a porzucony przy okazji przeprowadzki do Poznania - fikus benjamina, czyli popularny "bendżi". Biedak pogubił na znak protestu nieco liści i taki pół-goły zawitał ponownie w naszym świecie. Bendżi nie lubi zmian, jest domatorem i wprost uwielbia jak się do niego mówi, chociaż sam raczej nie jest gadułą.. ot, taka sytuacja ;) Witaj w domu, Bendżi!

Jutro poniedziałek... ale za to jaki !! Przypada aż pięć świąt - dzień pozytywnego myślenia, światowy dzień mokradeł, dzień handlowca, dzień świstaka i dzień niedźwiedzia.. do wyboru - do koloru :D ja chyba się zdecyduję na dzień mokradeł ;) Sumik pewnie na dzień handlowca, a Wy? :)

Sumikowa
www.naukawpolsce.pap.pl

1 komentarz:

  1. Wspomnienia może niespodziewane, ale jakie zabawne! Już się nie mogę doczekać nadchodzącej dogrywki :D
    A jutro - w zależności od ilości snu tej nocy, będę świętować albo dzień pozytywnego myślenia, albo dzień świstaka ;)

    OdpowiedzUsuń